Tuft

Produkty z logo TUFT produkowane są przez firmę Tai Wah Distributors PTE
z siedzibą w Singapurze, działającą na rynku od 1956 roku.

TUFT został stworzony w celu zapewnienia innowacyjnych maszyn i narzędzi.

TUFT rozwijał się przez lata, ściśle współpracując z fryzjerami, kosmetyczkami i naszymi dystrybutorami na całym świecie. Opracowaliśmy szeroką gamę profesjonalnych urządzeń i akcesoriów, aby zaspokoić potrzeby przy użyciu najnowszych technologii dla profesjonalistów w branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

Nasze maszyny i urządzenia są przeznaczone do uzupełniania kosmetyków stosowanych przez stylistów i kosmetyczki w celu zwiększenia skuteczności i wpływu produktów stosowanych w ich salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

Przez lata TUFT uzyskała stałą akceptację i wzrost na rynku południowo-wschodnim Azji, koncentrując się na innowacjach w specjalności maszyn i urządzeń dla osób zajmujących się pielęgnacją włosów i ciała.

Urządzenia

TUFT MISTY SONIC II/III ultradzwiękowy nawilżacz do włosów z chromoterapią Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz jonizacji proces pielęgnacja włosów jest efektowny i skuteczny a wprowadzane w ten sposób kosmetyki dają niesamowite efekty. Zakres...

Czytaj więcej

Prostownice

6688/6689 płytki tytanowe ceramiczne elementy grzewcze cyfrowy kontroler temperatury czas nagrzewania d0 200 C wynosi 30s temperatura 232C podwójne napięcie 110/230V rozmiary: 6688-1’ -2,5cm, 6689-2’ -5cm 6689/7008 płytki typu anodize płytki półokrągłe ceramiczne elementy grzewcze cyfrowy kontroler temperatury moc 30W czas nagrzewnia 30s max temperatura 180C

Czytaj więcej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem