Eprouvage

PRZYGNĘBIŁO CIĘ WYPADANIE WŁOSÓW?

Kobiety tracą 100 lub więcej włosów każdego dnia, i ta utrata włosów pogarsza się z wiekiem, nadmierną stylizacją, farbowaniem i innymi czynnikami, nad którymi nie masz kontroli.

Odzyskaj tą kontrolę z éprouvage.

Dzięki zawartości Redensylu, Niebieskiej Lilli Egipskiej i Korze Francuskiego Dębu, éprouvage sprawia, że twoje włosy wyglądają na i są odczuwalnie grubsze i gęstsze.

eprouvage group

Pomaga zredukować niektóre z głównych problemów związanych z przerzedzeniem włosów i ich wypadaniem

Nawilżenie skóry głowy pomaga zapewnić optymalne warunki dla wzrostu włosów

77% kobiet odczuło, że dzięki éprouvage traciły mniej włosów lub nie traciły ich wcale

85% kobiet odczuło, że ich włosy stały się mniej podatne na uszkodzenia

Kobiety odczuły, że ich włosy stały się gęstsze o 17%

Przy tak wielu czynnikach, które oddziałują w sposób negatywny i skumulowany na nasze ciało i włosy, aktywne składniki produktów éprouvage sprawiają, że skóra głowy staje się zdrowa i pomagają sprawić, że włosy nabierają objętości i gęstości.

Technologia Postępowych Roślinnych Komórek Macierzystych

Zdrowe włosy i skóra głowy mają swój początek na poziomie komórkowym. Silne składniki aktywne w naszych produktach działają na skórę głowy, tworząc idealne warunki dla wzrostu mocniejszych, zdrowszych włosów. Wysoce skoncentrowane cząsteczki przeciwutleniaczy neutralizują wolne rodniki i redukują szkodliwe działanie stresu oksydacyjnego, które odpowiadają za proces starzenia. Zastrzeżona kombinacja peptydów pomaga tworzyć włosy pełniejsze i gęstsze.

kluczowe korzyści produktu

 • Usuwa przyczyny problemów z włosami, w fazie wzrostu
 • Włosy pełne blasku, bardziej gładkie
 • Mocniejsze i łatwiejsze do ułożenia włosy
 • Odżywia przesuszoną skórę głowy
 • Wykorzystuje hydrolizowany jedwab
 • Chroni naturalny układ obronny skóry
 • Odżywia włosy, przywraca im blask i połysk.
 • Sprawia, że skóra głowy i włosy stają się zdrowe.
 • Zawiera składniki przeciwzapalne
 • NIE ZAWIERA siarczanów, glutenu i parabenów

Główne skłądniki:

KOMÓRKI ROŚLINNE NIEBIESKIEJ LILII EGIPSKIEJ

Aktywne Komórki Roślinne z Niebieskiej Lilli Egipskiej uprawianej dla jej właściwości zapobiegania starzeniu i przywracania równowagi skórze. Ta inteligentna terapia komórkowa lepiej przewiduje i pomaga spowolnić proces starzenia.

REDENSYL

Łączy w sobie dwie opatentowane cząsteczki, które działają na skórę głowy i tworzą najlepsze warunki sprzyjające mniejszej utracie włosów (zauważalnie do 17% mniej wypadających włosów) i zwiększonemu wzrostowi włosów (do 214%).

WYCIĄG Z FRANCUSKIEGO DĘBU

Wysoce skoncentrowany, który neutralizuje wolne rodniki i redukuje szkodliwe działanie stresu oksydacyjnego, które odpowiadają za proces starzenia włosów i skóry głowy.

Keratyny z warzyw, soi i ryżu

Szybko wchłaniają się we włosy bez tworzenia się osadu i pomagają wzmocnić osłabione i zniszczone włosy.

*Na podstawie wyników badania z 2014 roku przeprowadzonego na 26 mężczyznach przez okres 3 miesięcy, z wynikiem 85% mężczyzn, którzy odnotowali pozytywne rezultaty korzystania z serum zawierającego 3% Redensyl®. Badanie przeprowadziła firma Induchem, producent Redensylu®. Wyniki badania nie świadczą o wynikach indywidualnych, które mogą się różnić. Redensyl® jest składnikiem kosmetycznym i nie jest ogólne uznany jako lek, który może powodować wzrost włosów lub zapobiec wypadaniu włosów. Serum Wzmacniające do Skóry Głowy éprouvage zawiera 3% Redensylu®.

**Dziesięciodniowy test in vitro stosowania 1% Redensylu® wykazał 214% więcej włosów w porównaniu do włosów, na które nie stosowano Redensylu® oraz 82% więcej włosów w porównaniu do stosowania 1% Minoxidilu.

Często zadawane pytania

Pytanie

Czy produkty éprouvage są 'całkowicie naturalne'?

Odpowiedź

Produkty do włosów éprouvage zawierają wiele naturalnych składników, jednakże wykazaliśmy, że dla uzyskania najlepszego działania, nasze produkty muszą także zawierać składniki, które nie mieszczą się w definicji "naturalne", aby osiągnąć większe korzyści i skuteczność produktu. Staramy się wykorzystywać naturalne składniki zawsze gdy to możliwe, ale zapewnienie najlepszego działania, przy utrzymaniu bezpieczeństwa produktu jest naszym najważniejszym priorytetem.

Pytanie

Gdzie znajdę więcej informacji na temat Redensylu®?

Odpowiedź

Redensyl® jest kluczowym składnikiem, jaki znajduje się w Serum Wzmacniającym do Skóry Głowy. Istnieje mnóstwo informacji, które można znaleźć poprzez wyszukiwarkę internetową, ale poniżej znajduje się kilka linków, od których można zacząć. Pamiętaj, że Redensyl® jest składnikiem kosmetycznym i dlatego nie jest uważany za składnik leczniczy, wchodzący w skład niektórych innych produktów zapobiegającym wypadaniu włosów.

Pytanie

Czy éprouvage przeprowadza testy na zwierzętach?

Odpowiedź

Nie, nie testujemy żadnego z naszym produktów na zwierzętach.

nasza historia

Pierwsza marka profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów, wykorzystująca dokonania naukowe z zakresu postępowych roślinnych komórek macierzystych w produktach do pielęgnacji włosów, aby w zauważalny sposób zapobiec wypadaniu włosów i starzeniu się włosów zanim jeszcze pojawią się tego objawy. Dzięki przebadanemu naukowo systemowi aktywnych składników, obejmującemu Niebieską Lilię Egipską, uprawianej dla jej właściwości zapobiegania starzeniu i przywracania równowagi skórze, oraz Redensyl®, który może w zauważalny sposób redukować wypadanie włosów do 17%*; dzięki stosowaniu kuracji éprouvage uzyskujemy zdrowszą skórę głowy oraz grubsze, gęstsze włosy.

BADANIE KLINICZNE

Skuteczność kluczowego składnika éprouvage, Redensylu® w stężeniu 3%, oceniono w podwójnie ślepej próbie względem placebo. Wybrano dwudziestu sześciu ochotników płci męskiej, którzy stosowali placebo lub produkt zawierający 3% Redensylu® na skórę głowy każdego dnia przez trzy miesiące. Pod koniec okresu testowego, mierzono ogolony fragment skóry każdego z ochotników przy użyciu technik fototrychoramowych - metody monitorowania, czy włos znajduje się w fazie wzrostu (anagen) lub fazie wypadania (telogen). W badaniu tym odkryto, że Redensyl® w stężeniu 3% redukuje fazę wypadania włosów (telogen) o 17%*.

Przeprowadzono dodatkowe badania in vitro, sprawdzając potencjał Redensylu® w stężeniu 1% do stymulowania wzrostu włosów. Udało się utrzymać żywe włosy czterech dawców płci męskiej cierpiących na łysienie w normalnych warunkach wzrostu włosów. Po 7 i 10 dniach mierzono wzrost włosów w porównaniu do dnia 0 przy pomocy analizy zdjęć. W wyniku tych badań odkryto, że Redensyl® w stężeniu 1% zwiększył wzrost włosów o +214% w porównaniu do włosów, na które nie nakładano produktu. Wyniki dotyczą jednego zastosowania Łagodnego Szamponu Dodającego Objętości i Łagodnej Odżywki Dodającej Objętości, Serum Wzmacniającego do Skóry Głowy i Sprayu Zwiększającego Gęstość i Objętość Włosów.

BADANIE KONSUMENCKIE

W 2015 roku agencja badawcza przeprowadziła niezależny test dotyczący domowego stosowania profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów na 53 użytkownikach w celu oceny skuteczności czterokrokowej kuracji éprouvage:  Łagodnego Szamponu Dodającego Objętości i Łagodnej Odżywki Dodającej Objętości, Serum Wzmacniającego do Skóry Głowy oraz Sprayu Zwiększającego Gęstość i Objętość Włosów. Zgromadzono dane wyjściowe dotyczące stosowanych obecnie szamponów i odżywek przez każdego z 53 klientów, a następnie dane po minimum trzykrotnym użyciu produktów éprouvage.

Oto udokumentowane wyniki tego badania:

 • 80% uznało tą koncepcję za niezwykle atrakcyjną lub bardzo atrakcyjną
 • 82% odczuło, że produkty sprostały lub przerosły oczekiwania
 • 72% z niezwykle dużym prawdopodobieństwem lub bardzo dużym prawdopodobieństwem kupi produkt
 • 77% kobiet odczuło, że dzięki éprouvage traciły mniej włosów lub nie traciły ich wcale
 • 85% kobiet odczuło, że ich włosy stały się mniej podatne na uszkodzenia
 • Kobiety odczuły, że ich włosy stały się gęstsze o 17%

ZDROWE WŁOSY I SKÓRA GŁOWY MAJĄ SWÓJ POCZĄTEK NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

Te składniki aktywne wykorzystują swoje silne działanie, aby naturalnie pomóc w zauważalny sposób zredukować wypadanie włosów i uzyskać grubsze, gęstsze włosy.

NASZA OBIETNICA DLA CIEBIE

Żaden produkt éprouvage nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera siarczanów, glutenu, parabenów, olejów mineralnych, ftalanów i barwników syntetycznych.

Produkty:

ŁAGODNY SZAMPON DODAJĄCY OBJĘTOŚCI -Gentle Volume_Shamampoo

 GentleVolume Shampoo 750ml

Lekki szampon dodający delikatnej objętości. Włosy zyskują strukturę i siłę, dzięki czemu są zdrowe i gęste. Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano dla zdrowych włosów i skóry głowy.

Korzyści:

Oczyszcza włosy i skórę głowy, sprawiając, że włosy stają się grubsze i gęstsze.

Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.

Wzmacnia ogólny efekt puszystości i objętości.

Sposób użycia:

Stosuj na mokre włosy. Masuj do uzyskania piany, pokrywając nią całą skórę głowy i włosy. Dokładnie spłucz.

Pojemność: 250,750 ml

ŁAGODNA ODŻYWKA DODAJĄCA OBJĘTOŚCI - Gentle Volume Conditionier

 GentleVolume Cond 750ml

Lekka odżywka, która zapewnia nawilżenie normalnym, cienkim włosom bez ich obciążania. Taka formuła nawilża, delikatnie ułatwia rozczesywanie, odżywia i chroni bez obciążania włosów.

Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano dla zdrowych włosów i skóry głowy.

Korzyści:

Nawilża bez obciążania i odżywia włosy.

Przywraca zdrowie włosom, tym samym zapobiegając przyszłym uszkodzeniom.

Wzmacnia ogólny efekt puszystości i objętości.

Sposób użycia:

Stosuj na umyte, mokre włosy zaczynając od końcówek, kierując się w kierunku skóry głowy. Pozostaw na 1-2 minuty. Dokładnie spłucz.

Pojemność: 250,750 ml

SZAMPON WZMACNIAJĄCY - Fortifying Shampoo

 Fortifying Shamp 750ml

Szampon wzmacniający, który pielęgnuje zniszczone włosy i odbudowuje zmęczone pasma. Dzięki niemu włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i łatwiejsze do ułożenia. Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano dla zdrowych włosów i skóry głowy.

Korzyści:

Oczyszcza włosy i skórę głowy i równocześnie naprawia uszkodzenia.

Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.

Uzupełnia nawilżenie i ułatwia rozczesywanie.

Sposób użycia:

Stosuj na mokre włosy. Masuj do uzyskania piany, pokrywając nią całą skórę głowy i włosy. Dokładnie spłucz.

Pojemność: 250,750 ml

ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA - Fortifying Conditionier

 Fortifying Cond 750ml

Odżywka wzmacniająca do codziennego stosowania wzmacnia, nawilża i zamyka łuski włosów. Chroni włosy i zapobiega uszkodzeniom w przyszłości, dzięki czemu uzyskujemy młodsze i łatwo układające się włosy. Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano dla zdrowych włosów i skóry głowy.

Korzyści:

Przywraca nawilżenie oraz odżywia włosy, aby naprawić suche, zniszczone końce.

Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.

Uzupełnia nawilżenie i ułatwia rozczesywanie.

Sposób użycia:

Stosuj na umyte, mokre włosy zaczynając od końcówek, kierując się w kierunku skóry głowy. Pozostaw na 1-2 minuty. Dokładnie spłucz.

Pojemność: 250,750 ml

SZAMPON WYGŁADZAJĄCY - Smoothing Shampoo

 SMOOTHING Sham 750ml

Szampon wygładzający, który pielęgnuje zniszczone włosy i odbudowuje zmęczone pasma. Dzięki niemu włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i łatwiejsze do ułożenia. Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano dla zdrowych włosów i skóry głowy.

Korzyści:

Oczyszcza włosy i skórę głowy i równocześnie naprawia uszkodzenia.

Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.

Uzupełnia nawilżenie i ułatwia rozczesywanie.

Sposób użycia:

Stosuj na mokre włosy. Masuj do uzyskania piany, pokrywając nią całą skórę głowy i włosy. Dokładnie spłucz.

Pojemność: 250,750 ml

ODŻYWKA WYGŁADZAJĄCA - Smoothing Conditionier

 SMOOTHING Cond 750ml

Odżywka wygładzająca do codziennego stosowania wzmacnia, nawilża i zamyka łuski włosów. Chroni włosy i zapobiega uszkodzeniom w przyszłości, dzięki czemu uzyskujemy młodsze i łatwo układające się włosy. Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano dla zdrowych włosów i skóry głowy.

Korzyści:

Przywraca nawilżenie oraz odżywia włosy, aby naprawić suche, zniszczone końce.

Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.

Uzupełnia nawilżenie i ułatwia rozczesywanie.

Sposób użycia:

Stosuj na umyte, mokre włosy zaczynając od końcówek, kierując się w kierunku skóry głowy. Pozostaw na 1-2 minuty. Dokładnie spłucz.

Pojemność: 250,750 ml

MASKA REGENERUJĄCA - Reparation Treatment Masque

 Reparative TreatmentMasque

Aby włosy wyglądały na grubsze i zdrowsze, muszą być mocne. Taka formuła oferuje działanie regenerująco-odżywcze, które wzmacnia włosy od środka, dzięki wnikaniu w głąb struktury włosa. Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano dla zdrowych włosów i skóry głowy.

Korzyści:

Wzmacnia i odżywia zmęczone, zniszczone włosy.

Odżywia, wnikając w głąb struktury włosa i pomaga odtworzyć barierę lipidową włosów.

Przywraca siłę i elastyczność, dzięki czemu włosy są łatwiejsze do ułożenia.

Sposób użycia:

Stosuj na umyte, mokre włosy zaczynając od końcówek, kierując się w kierunku skóry głowy. Pozostaw na 3-5 minut. Dokładnie spłucz. Stosuj 1-2 razy w tygodniu.

Pojemność: 222 ml

ODŻYWKA ODBUDOWUJĄCA BEZ SPŁUKIWANIA - Replenishing Leave In

 replenishing leave in

Odżywczy spray do codziennego stosowania działa na osłabione obszary włosów, wzmacniając je i wygładzając. Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano wraz z silnie działającymi przeciwutleniaczami, aby neutralizować szkodliwe działanie czynników środowiskowych na włosy i skórę głowy.

Korzyści:

Nawilża, odżywia i ułatwia rozczesywanie włosów.

Zwiększa elastyczność oraz pomaga zapobiegać uszkodzeniom.

Oswaja puszące się i niesforne włosy, sprawiając, że wyglądają zdrowo.

Sposób użycia:

Po zastosowaniu Serum Wzmacniającego do Skóry Głowy, obficie spryskaj nią całe włosy. Rozczesz i ułóż włosy jak zwykle

Pojemność: 236 ml

SPRAY ZWIĘKSZAJĄCY GĘSTOŚĆ I OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW- Thickening Plumpin Spray

 Thickening Plumpin Spray 8oz

Lekki spray zapewnia objętość i puszystość cienkim, osłabionym włosom bez ich obciążania. Taka formuła wzmacnia włosy, aby wyglądały na i były odczuwalnie gęstsze i łatwiej się do układały. Formułę z wykorzystaniem naszej Technologii Postępowych Komórek Roślinnych opracowano dla zdrowych włosów i skóry głowy.

Korzyści:

Unosi włosy, nadając włosom trwałą puszystość.

Wzmacnia ogólny efekt puszystości i objętości.

Sprawia, że włosy stają się łatwe do ułożenia, nie pozostawiając efektu lepkiej i sztywnej skorupy.

Sposób użycia:

Po zastosowaniu Serum Wzmacniającego do Skóry Głowy, spryskaj nim całe włosy. Rozczesz i ułóż włosy jak zwykle.

Pojemność: 236 m

SERUM WZMACNIAJĄCE DO SKÓRY GŁOWY- Reviving Scalp Serum

 Reviving ScalpSerum

Serum do skóry głowy o silnym działaniu, którego formułę opracowano w oparciu o dużą dawkę Redensylu® wraz z naszymi Postępowymi Komórkami Roślinnymi: Komórki Macierzyste Niebieskiej Lilli Egipskiej, wyciągi z Francuskiego Dębu i różne proteiny pochodzenia roślinnego o skutecznym działaniu.  Delikatnie i aktywnie łagodzi i chroni, tworząc na skórze głowy najlepsze warunki dla wzrostu twoich włosów.

Korzyści:

Odżywia skórę głowy, pomagając zapewnić optymalne warunki wzrostu.

W zauważalny sposób pomaga zredukować wypadanie włosów.

Sprawia, że włosy stają się zdrowe i wyglądają na gęstsze.

Sposób użycia:

Stosuj na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Podziel włosy na 4 części i nakładaj na każdą z nich porcję odpowiadającą objętości zakraplacza. Masuj, aby mieć pewność, że produkt jest równomiernie rozprowadzony.

Pojemność: 59 ml

éprouvage Men’s

seria kosmetyków zawierających Roślinne Postępowe Komórki Macierzyste, wzmacniająca włosy i zapewniająca im optymalne warunki wzrostu. Kosmetyki zmniejszają wypadanie włosów.

éprouvage Men’s Daily Shampoo

Eprouvage Daily Shampoo

Rewitalizujący szampon do codziennego użytku. który wzmacnia włosy i zapobiega ich przyszłym uszkodzeniom,  przywraca równowagę skóry głowy.

éprouvage Men’s Daily Conditioner

 Eprouvage Daily Conditioner

Nawilżająca odżywka co codziennego stosowania. Wzmacnia włosy, nawilża, zapobiega splątaniu.

éprouvage Men’s Styling Gel

 Eprouvage Natural Hold Styling Gel

Trwały żel do stylizacji włosów pozostawiający średni połysk. Nie pozostawia włosów lepkich i usztywnionych. Doskonale stylizuje i pogrubia włosy.

éprouvage Men’s Molding Paste

 Eprouvage Molding Paste

Średnio utrwalająca pasta modelująca, dająca elastyczną teksturę i wykończenie stylizacji. Zapewnia idealny kształt i formę przez cały dzień, pozostawiając naturalny połysk.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem